Voor 22:00 uur besteld, Morgen thuis
Gratis achteraf betalen
Voor 22:00 uur besteld,Morgen in huis
0
€ 0,00

Switch Accessoires

Pagina 1 van 3
1000BASE-T COPPER SFP GBIC € 216.95

1000BASE-T COPPER SFP GBIC

€ 216.95
 
1000BASE-T RJ45 SFP Module SPEC: 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver € 24.95

1000BASE-T RJ45 SFP Module SPEC: 1000Mbps RJ45 Cop

€ 24.95
  • Morgen In huis  
    1000W Power Brick for RPS4000 Vanaf 4-7-2022 weer in productie bij Netgear € 1144.95

    1000W Power Brick for RPS4000 Vanaf 4-7-2022 weer

    € 1144.95
     
    100BASE-FX SFP GBIC € 412.95

    100BASE-FX SFP GBIC

    € 412.95
     
    100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE € 675.95

    100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE

    € 675.95
     
    100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE € 179.95

    100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE

    € 179.95
     
    10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver € 51.95

    10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver

    € 51.95
  • Morgen In huis  
    10GBase-SR SFP+ LC Transceiver € 34.95

    10GBase-SR SFP+ LC Transceiver

    € 34.95
     
    1200W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Vanaf 4-7-2022 weer in productie bij Netgear € 1246.95

    1200W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Vanaf 4-7-2022

    € 1246.95
     
    130W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT € 76.95

    130W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT

    € 76.95
     
    150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT € 347.95

    150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

    € 347.95
     
    150W AC Power Supply € 965.95

    150W AC Power Supply

    € 965.95
  • Morgen In huis  
    1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connect € 28.95

    1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connect

    € 28.95
     
    1M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE € 30.95

    1M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE

    € 30.95
     
    200W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT € 121.95

    200W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT

    € 121.95
     
    299W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT € 391.95

    299W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

    € 391.95
     
    3M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections € 33.95

    3M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connect

    € 33.95
     
    3M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE € 72.95

    3M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE

    € 72.95
     
    550W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Vanaf 4-7-2022 weer in productie bij Netgear € 623.95

    550W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Vanaf 4-7-2022 w

    € 623.95
     
    600W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Vanaf 4-7-2022 weer in productie bij Netgear € 782.95

    600W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Vanaf 4-7-2022 w

    € 782.95
     
    Pagina 1 van 3

    Recente beoordelingen

    Jabra EVOLVE 40 Stereo 3.5mm Jack Headset only
  • Angelique
    Jabra Pro 920 Headset
  • Leo Oester

    Beoordeel ons

    Lees hier hoe klanten onze diensverlening ervaren.
    Copyright © 2020 VoIPenmobiel.nl. Alle rechten voorbehouden