Voor 22:00 uur besteld, Morgen thuis
Gratis achteraf betalen
Voor 22:00 uur besteld,Morgen in huis
0
€ 0,00

Fiber Optics & Cables

Pagina 1 van 2
10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly  3m length. € 267.95

10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly 3

€ 267.95
 
10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10 € 7511.95

10GBASE-LR SFP+ AXM762 PK10

€ 7511.95
 
10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 € 2959.95

10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10

€ 2959.95
Normaal: € 3 550,95
 
10GBASE-T MODULE FOR GSM7S SERIES € 478.95

10GBASE-T MODULE FOR GSM7S SERIES

€ 478.95
 
10GE LR SFP+ Module SFP+ SINGLE MODE LC GBIC € 1365.95

10GE LR SFP+ Module SFP+ SINGLE MODE LC GBIC

€ 1365.95
 
10GE LRM SFP+ Module SFP+ MULTIMODE LC GBIC € 569.95

10GE LRM SFP+ Module SFP+ MULTIMODE LC GBIC

€ 569.95
  • Morgen In huis  
    10GE SFP+ Adapter € 443.95

    10GE SFP+ Adapter

    € 443.95
     
    10GE SR SFP+ Module SFP+ MULTIMODE LC GBIC € 569.95

    10GE SR SFP+ Module SFP+ MULTIMODE LC GBIC

    € 569.95
     
    10M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE € 62.95

    10M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE

    € 62.95
     
    15M SFP+DIRECT ATTACH CABLE OPTICAL € 72.95

    15M SFP+DIRECT ATTACH CABLE OPTICAL

    € 72.95
     
    1M QSFP+ 40G DAC CABLE PASSIVE € 193.95

    1M QSFP+ 40G DAC CABLE PASSIVE

    € 193.95
     
    1M SFP+ direct attach cable € 79.95

    1M SFP+ direct attach cable

    € 79.95
  • Morgen In huis  
    20M SFP+DIRECT ATTACH CABLE OPTICAL € 84.95

    20M SFP+DIRECT ATTACH CABLE OPTICAL

    € 84.95
     
    3M QSFP+ 40G DAC CABLE PASSIVE € 241.95

    3M QSFP+ 40G DAC CABLE PASSIVE

    € 241.95
     
    3m SPF + direct attach cable € 123.95

    3m SPF + direct attach cable

    € 123.95
     
    40GBASE-LR4 QSFP+ TRANSCEIVER € 12141.95

    40GBASE-LR4 QSFP+ TRANSCEIVER

    € 12141.95
     
    40GBASE-LR4 SMF LC QSFP+ MODULE € 366.95

    40GBASE-LR4 SMF LC QSFP+ MODULE

    € 366.95
     
    5M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE € 159.95

    5M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE

    € 159.95
     
    7M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE € 56.95

    7M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE ACTIVE

    € 56.95
     
    ExtremeAccess Platform 1440 € 4627.95

    ExtremeAccess Platform 1440

    € 4627.95
     
    Pagina 1 van 2

    Recente beoordelingen

    Jabra EVOLVE 40 Stereo 3.5mm Jack Headset only
  • Angelique
    PWR CRD C7 2.5A 250V-EURO PLUG
  • Mainc

    Beoordeel ons

    Lees hier hoe klanten onze diensverlening ervaren.
    Copyright © 2020 VoIPenmobiel.nl. Alle rechten voorbehouden