Voor 22:00 uur besteld, Morgen thuis
Gratis achteraf betalen
Voor 22:00 uur besteld,Morgen in huis
0
€ 0,00

Switch Accessoires

Pagina 1 van 3
1000BASE-BX10-D BIDIRECTIONAL SFP € 1588.95

1000BASE-BX10-D BIDIRECTIONAL SFP

€ 1588.95
 
1000BASE-T COPPER SFP GBIC € 216.95

1000BASE-T COPPER SFP GBIC

€ 216.95
 
1000BASE-T RJ45 SFP Module SPEC: 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver € 24.95

1000BASE-T RJ45 SFP Module SPEC: 1000Mbps RJ45 Cop

€ 24.95
  • Morgen In huis  
    1000W Power Brick for RPS4000 Vanaf 4-7-2022 weer in productie bij Netgear € 1144.95

    1000W Power Brick for RPS4000 Vanaf 4-7-2022 weer

    € 1144.95
     
    100BASE-FX SFP GBIC € 412.95

    100BASE-FX SFP GBIC

    € 412.95
     
    100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE € 675.95

    100GBASE-LR4 LC SMF QSFP28 MODULE

    € 675.95
     
    100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE € 179.95

    100GBASE-SR4 MMF MPO QSFP28 MODULE

    € 179.95
     
    10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver € 49.95

    10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver

    € 49.95
  • Morgen In huis  
    10GBase-SR SFP+ LC Transceiver € 31.95

    10GBase-SR SFP+ LC Transceiver

    € 31.95
  • Morgen In huis  
    1200W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Vanaf 4-7-2022 weer in productie bij Netgear € 1246.95

    1200W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Vanaf 4-7-2022

    € 1246.95
     
    130W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT € 76.95

    130W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT

    € 76.95
     
    150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT € 321.95

    150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

    € 321.95
     
    150W AC Power Supply € 809.95

    150W AC Power Supply

    € 809.95
  • Morgen In huis  
    1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connect ions € 29.95

    1M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connect

    € 29.95
     
    1M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE € 30.95

    1M QSFP28 100G DAC CABLE PASSIVE

    € 30.95
     
    200W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT € 121.95

    200W EXTERNAL POWER SUPPLY UNIT

    € 121.95
     
    20G Passive DAC SFPDD 1m € 561.95

    20G Passive DAC SFPDD 1m

    € 561.95
     
    20G Passive DAC SFPDD 3m € 854.95

    20G Passive DAC SFPDD 3m

    € 854.95
     
    20G Passive DAC SFPDD 5m € 1200.95

    20G Passive DAC SFPDD 5m

    € 1200.95
     
    299W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT € 386.95

    299W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

    € 386.95
     
    Pagina 1 van 3

    Recente beoordelingen

    PWR CRD C7 2.5A 250V-EURO PLUG
  • Mainc

    Beoordeel ons

    Lees hier hoe klanten onze diensverlening ervaren.
    Copyright © 2020 VoIPenmobiel.nl. Alle rechten voorbehouden