Voor 22:00 uur besteld, Morgen thuis
Gratis achteraf betalen
Voor 22:00 uur besteld,Morgen in huis
0
€ 0,00

10GE LRM SFP+ Module SFP+ MULTIMODE LC GBIC

10GE LRM SFP+ Module SFP+ MULTIMODE LC GBIC
Artikelnummer: AXM763-10000S
EAN Nummer: AXM763-10000S
Merk: Netgear
€ 470,95 Incl btw
€ 389,21 Excl btw
Gratis verzending
  • Niet op voorraad

    Verzendkosten: € 6,95 gratis vanaf € 49,00
    7 dagen per week thuisbezorgd
    Veilig en snel verzonden
    De allerbeste service!
    • 10 Gigabit Ethernet “long range multimode” fiber connectivity
    • LC duplex connector
    • Fits into SFP+ interfaces of M4300, M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
    • Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
    • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m (722 ft) distances with 62.5/125µm OM1/OM2 multimode fiber cables
    • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 260 m (853 ft) distances with 50/125µm OM3/OM4 multimode fiber cables

    SFP+ MULTIMODE LC GBIC
    NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M4300, M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus switches will also connect 10 Gigabit SFP+ transceivers.

    MerkNetgear
    10GE SFP+ Adapter € 366.95

    10GE SFP+ Adapter

    € 366.95
     

    Heeft u zelf een goede of slechte ervaring met dit product? laat andere klanten ook weten wat u van de: 10GE LRM SFP+ Module SFP+ MULTIMODE LC GBIC vindt!

    Recente beoordelingen

    Jabra EVOLVE 40 Stereo 3.5mm Jack Headset only
  • Angelique
    Jabra Pro 920 Headset
  • Leo Oester

    Beoordeel ons

    Lees hier hoe klanten onze diensverlening ervaren.
    Copyright © 2020 VoIPenmobiel.nl. Alle rechten voorbehouden