Voor 21:00 uur besteld, Zondag thuis
Gratis achteraf betalen
Voor 22:00 uur besteld,Maandag in huis
0
€ 0,00

10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10

10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10
Artikelnummer: AXM761P10-10000S
EAN Nummer: 606449087840
Merk: Netgear
€ 2445,95 Incl btw
€ 2 021,45 Excl btw
Gratis verzending
  • Niet op voorraad

    Verzendkosten: € 6,95 gratis vanaf € 49,00
    7 dagen per week thuisbezorgd
    Veilig en snel verzonden
    De allerbeste service!
    • 10GBase-SR short reach multimode * LC duplex connector * Up to 300m (984 ft)
    MerkNetgear

    Heeft u zelf een goede of slechte ervaring met dit product? laat andere klanten ook weten wat u van de: 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 vindt!

    Recente beoordelingen

    Jabra EVOLVE 40 Stereo 3.5mm Jack Headset only
  • Angelique

    Beoordeel ons

    Lees hier hoe klanten onze diensverlening ervaren.
    Copyright © 2020 VoIPenmobiel.nl. Alle rechten voorbehouden