Voor 22:00 uur besteld, Morgen thuis
Gratis achteraf betalen
Voor 22:00 uur besteld,Morgen in huis
0
€ 0,00

ProSafe GBIC Mod.1000BASE-SX Fiber SFP

ProSafe GBIC Mod.1000BASE-SX Fiber SFP
Artikelnummer: AGM731F
EAN Nummer: 606449029734
Merk: Netgear
€ 178,95 Incl btw
€ 147,89 Excl btw
Gratis verzending
  • Ruim voldoende op voorraad (10)
    Morgen in huis!

    Verzendkosten: € 6,95 gratis vanaf € 49,00
    7 dagen per week thuisbezorgd
    Veilig en snel verzonden
    De allerbeste service!
    ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP Op de Smart switches en L3 switches van NETGEAR zijn verschillende uitbreidingen extra aan te bieden waaronder:
    • Fibermodules (maakt het mogelijk om glas verbindingen te creëren)
    • Extra garantie uitbreidingen (koop een 3 jaar Pr*
    • LC duplex connector
    • Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches
    • Fits into SFP interfaces of all Smart Switches
    • Fits into SFP interfaces of JGS524F
    • Drives Gigabit Ethernet up to 1,000 m distances with 50/125µm laser-optimized OM4 multimode fiber cables
    • Drives Gigabit Ethernet up to 550 m distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
    • Drives Gigabit Ethernet up to 275 m distances with 62.5/125ìm OM1 multimode fiber cables

    SFP MULTIMODE LC GBIC

    MerkNetgear

    Heeft u zelf een goede of slechte ervaring met dit product? laat andere klanten ook weten wat u van de: ProSafe GBIC Mod.1000BASE-SX Fiber SFP vindt!

    Recente beoordelingen

    Jabra Pro 920 Headset
  • Leo Oester

    Beoordeel ons

    Lees hier hoe klanten onze diensverlening ervaren.
    Copyright © 2020 VoIPenmobiel.nl. Alle rechten voorbehouden