Voor 22:00 uur besteld, Morgen thuis
Gratis achteraf betalen
Voor 22:00 uur besteld,Morgen in huis
0
€ 0,00

Modems & Router Accessoires

Pagina 1 van 2
10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Multi-mode SC F SC Fiber Converter € 37.95

10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Multi-mode SC F

€ 37.95
 
10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps SFP Slot Suppor ting MiniGBIC Modules € 21.95

10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps SFP Slot Suppor

€ 21.95
  • Morgen In huis  
    10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-Mode SC  SC Fiber Converter € 37.95

    10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-Mode SC

    € 37.95
     
    900W Redundant Power System for 1 SR2100 Switch, 780W PoE € 2164.95

    900W Redundant Power System for 1 SR2100 Switch, 7

    € 2164.95
     
    Antenne t.b.v. art. SBG3300-N000 € 13.95

    Antenne t.b.v. art. SBG3300-N000

    € 13.95
     
    DrayTek Hoek antenne 9dBi 2.4Ghz, reverse SMA connector € 56.95

    DrayTek Hoek antenne 9dBi 2.4Ghz, reverse SMA conn

    € 56.95
     
    DrayTek LTE antenne set, 2 x LTE antenne  (SMA-MALE connector) € 27.95

    DrayTek LTE antenne set, 2 x LTE antenne (SMA-MAL

    € 27.95
     
    DrayTek Omni antenne 5dBi, 2.4Ghz € 15.95

    DrayTek Omni antenne 5dBi, 2.4Ghz

    € 15.95
     
    DrayTek Omni antenne 802.11a/n/ac  5dBi, reverse SMA connector € 19.95

    DrayTek Omni antenne 802.11a/n/ac 5dBi, reverse S

    € 19.95
     
    DrayTek Omni antenne 802.11a/n/ac  5dBi, reverse SMA connector; zwart € 19.95

    DrayTek Omni antenne 802.11a/n/ac 5dBi, reverse S

    € 19.95
     
    DrayTek Paneel antenne 802.11a/n/ac  7.5dBi 10dBi (5GHz), reverse SMA connector € 39.95

    DrayTek Paneel antenne 802.11a/n/ac 7.5dBi 10dBi

    € 39.95
     
    DrayTek rackmount plate v. inbouw 19

    DrayTek rackmount plate v. inbouw 19" patchkast

    € 42.95
  • Morgen In huis  
    DrayTek voeding 12 VDC 1.5A 130, 2120, V2130, V2132,  V2710-serie etc € 24.95

    DrayTek voeding 12 VDC 1.5A 130, 2120, V2130, V213

    € 24.95
     
    DrayTek voeding 12 VDC 2.0A V1000 serie, V2860-serie, V2925-serie € 24.95

    DrayTek voeding 12 VDC 2.0A V1000 serie, V2860-ser

    € 24.95
  • Morgen In huis  
    DrayTek voeding 12 VDC 2.5A V28-V29 serie + AP1060C € 24.95

    DrayTek voeding 12 VDC 2.5A V28-V29 serie + AP1060

    € 24.95
     
    Fiberpatch kabel SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 € 23.95

    Fiberpatch kabel SC/UPC-SC/UPC SM 9/125

    € 23.95
  • Morgen In huis  
    LANCOM Firewall Rack Mount UF-160/260 Rack Mount for UF-160, UF-260 € 156.95

    LANCOM Firewall Rack Mount UF-160/260 Rack Mount f

    € 156.95
     
    LANCOM L-321agn Wireless € 555.95

    LANCOM L-321agn Wireless

    € 555.95
     
    LANCOM L-321agn Wireless (Bulk 10) € 5372.95

    LANCOM L-321agn Wireless (Bulk 10)

    € 5372.95
     
    LANCOM R&S 4x 10G SFP+ Module € 2105.95

    LANCOM R&S 4x 10G SFP+ Module

    € 2105.95
     
    Pagina 1 van 2

    Recente beoordelingen

    PWR CRD C7 2.5A 250V-EURO PLUG
  • Mainc

    Beoordeel ons

    Lees hier hoe klanten onze diensverlening ervaren.
    Copyright © 2020 VoIPenmobiel.nl. Alle rechten voorbehouden