Voor 22:00 uur besteld, Morgen thuis
Gratis achteraf betalen
Voor 22:00 uur besteld,Morgen in huis
0
€ 0,00

100BASE-FX SFP GBIC

100BASE-FX SFP GBIC
Artikelnummer: AFM735-10000S
EAN Nummer: AFM735-10000S
Merk: Netgear
€ 340,95 Incl btw
€ 281,78 Excl btw
Gratis verzending
  • Niet op voorraad

    Verzendkosten: € 6,95 gratis vanaf € 49,00
    7 dagen per week thuisbezorgd
    Veilig en snel verzonden
    De allerbeste service!
    • Fast Ethernet multimode fiber connectivity (IEEE® 802.3-2002)
    • LC duplex connector
    • Fits into standard SFP interfaces of fully Managed Switches
    • FSM726, GSM72xx, GSM72xxPS, GSM73xxS, GSM7328FS
    • Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with legacy 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables
    • Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables

    ProSAFE® 100Base-FX SFP LC GBIC fits into standard SFP slots and drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber.

    MerkNetgear
    24-port ProSafe Gigabit L2 Managed Switch with Static Routing € 483.95

    24-port ProSafe Gigabit L2 Managed Switch with Sta

    € 483.95
     

    Heeft u zelf een goede of slechte ervaring met dit product? laat andere klanten ook weten wat u van de: 100BASE-FX SFP GBIC vindt!

    Recente beoordelingen

    Jabra EVOLVE 40 Stereo 3.5mm Jack Headset only
  • Angelique

    Beoordeel ons

    Lees hier hoe klanten onze diensverlening ervaren.
    Copyright © 2020 VoIPenmobiel.nl. Alle rechten voorbehouden